VÁNOČNÍ PAUZA
Chceš se spřátelit ? *klickhere*
Máš dotaz? *klickhere*

!!! •6.díl Mystic World• !!!

Bloody Holiday - 5. Koupelna

31. března 2013 v 22:23 | Kimi Kyuubi & Akki |  Bloody Holiday
Takže, po dlouhé době jsme zpět. #kdovínajakdlouho
Obě se budeme snažit aktivně něco přidávat, ale mě v mém případě hodně chybí čas.
Ale společně jsme napsaly další díl k naší kapitolovce, i když po roce :'D
-Kimi Kyuubi

Kasai, který zrovna řídil, šlápl na pedál, jak nejvíc mohl a narazil do té siluety. Nebylo by na tom nic divného, ale přece jen něco bylo zvláštní. Necítíl vůbec žádný náraz. Druhé auto za ním hned vyjelo a drželo se v těsném závěsu. Když dojeli před chatu, všichni mlčky vystoupili z aut.
"Není tady nějak moc mlhy?" zeptala se Kimi.
"Taky je tu celkem zima na to, že je léto..." dodala Aki a zatřásla se.
"Nebuďte tak paranoidní, sakra!!" křikl na ně Mickey, ale i na něm bylo vidět, že je z toho nesvůj. Ostatně nikomu nebylo zrovna do zpěvu.Všichni odešli do chaty a hned poté do svých pokojů, protože už bylo něco málo po půlnoci. Ale ať se pokoušeli jakkoliv, nikdo z nich nemohl pořádně usnout.
"Kap. Kap. Kap. Kap...". Aniko a Nami, které pravděpodobně byli jedinné, které slyšely ono záhadné kapání, sešli ze schodů a šli do koupelny,aby se podívaly, co se děje. Myslely si, že jen někdo zapomněl vypnout kohoutek nebo něco podobného, ale to, co tam našly by si nepředstavily ani v nejhorší noční můře. Nad vanou byla pověšená mrtvola černé kočky. Krev jí skapávala do vany a na sobě měla přišpendlený vzkaz: NEDOSTANETE SE ODSUD ŽÍVÍ!!!

Aniko a Nami na to chvíli jen nevěřícně a znechuceně zíraly, ale když uviděli otisk ruky na skle nad vanou, neváhaly a začly křičet, až se to rozléhalo po celé chatě a tak rychle, jak je mohly, vyběhly z koupelny do obýváku. Během ani né minuty v obýváku už byli skoro všichni. Jako poslední přišel Kasai a otráveným hlasem řekl: "Co tu sakra tak ječíte? Kdo v tom má spát!" křikl a vrhl vražedný pohled na obě holky.
"V-V koupelně...je ..t-tam .." koktala Aniko "...mrtvola." dokončila za ní větu Nami. Kluci se tam tedy šli podívat.
"Ech...tak tohle jsem teda nečekal.." řekl Mikey a na sucho polkl. Kasai, který celou dobu vypadal, že je mu všechno jedno, konečně taky změnil výraz a znechuceně se díval na tu kočku. "A co má sakra znamenat ten nápis?" řekl si sám pro sebe Carlos, ale přece jen mu někdo odpověděl.
"Kámo...tak to nemám ani páru...myslíte, že to nějak souvisí s tou holkou z tý poutě?" řekl Mikey a pořád se ohlížel kolem sebe.
"Možný to je...ale mě spíš zajímá, co na tom okně dělá ten otist ruky..." promluvil konečně Kasai. Přiblížil se k oknu a bedlivě otisk prohlížel, když v tom najednou se za skleněnou tabulí objevil obličej křičící dívky, v tu samou chvíli zahřemělo a okenní tabule se zatřásla a praskla ... Kasai ze sebe vydal přidušený, ale opravdu vyděšený výkřik.Nemohl se pořádně nadechnout a v očích měl hrůzu. Oči stále vyvalené a zíral před sebe. Pootevřel ústa a zhluboka se nadechl, svalil se na zem a koukal, jak na něj všichni upírají zrak. Srdce mu stále bilo jako o závod.
Jash, Melody, Aki a Kimi se hned přiběhly podívat, co se děje. Ostatní holky zůstaly s Aniko a Nami v obýváku.
"Co se tu sakra stalo...a proč jsou tu všude střepy?" zeptala se Kimi a pořádně profackovala Mikeyho, který jak se zdálo byl na naprosto mimo. Mezitím si Aki klekla ke Kasaiovi a zeptala se ho na tu samou otázku.
"V tom okně byl obličej..." řekl.
"Obličej? Jak to myslíš?" zeptala se Aki.
"Jak to asi sakra myslim! Prostě v tom okně byl najednou obličej a když zahřmělo tak byl pryč!" zařval na ní Kasai.
"Nebuď na ní tak hnusnej! Chce ti jen pomoct!" křikla na Kasaie pro změnu Melody. Kasai se podíval na Aki, šeptl omluvu a šel zpět do svého pokoje. Mezitím řekl Mikey a Carlos ostatním holkám, co viděli oni.
"Takže nějaká holka jo?" zeptala se Jash a koukala na otist na skle.
"A víte aspoň jak vypadala?" zeptala se Kimi, která si nervozně okusovala nehty.
"Něco kolem 5ti let, černý mokrý vlasy...víc sem toho neviděl." řekl Carlos a otřepal se nad tou vzpomínkou.
"Takže jste jí neviděli do tváře?" zeptala Se už znovu při sobě Aki.
"Ne...jen tohle" odpověděl Mikey. Všichni se koukli na rozbité sklo na podlaze. V tu chvíli slyšeli výkřik a rány jako kdyby někdo padal ze schodů. Hned tam všichni běželi, ale nikoho tam neviděli.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ruhiki Ruhiki | Web | 24. května 2013 v 18:49 | Reagovat

Úžasný! :) Po dlouhý době novej díl. :) Jsem ráda, že se objevil další, jelikož to jak píšete je luxusní ^^ :3
Vaše Melody :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Anime je svět do kterého se můžeme schovat před realitou.
Anime je přínos realného světa pro naše životy.
Anime je náš život.