VÁNOČNÍ PAUZA
Chceš se spřátelit ? *klickhere*
Máš dotaz? *klickhere*

!!! •6.díl Mystic World• !!!

Nábor do povídky 'Mystic World'

28. září 2013 v 22:10 | KimiKyuubi & Akki |  Other

Stanování...
Taková normální věc., kdo by si pomyslel, že se může zvrtnout v tak neskutečné dobrodružství.
Vítejte v Lykarionu ve světě tak odlišném od toho našeho. Co se stane, když se skupinka
mladých lidí dostane do tohoto světa?

Pokud chcete znát odpověď, přihlaště se do naší povídky MYSTIC WORLD. ^^


_______________________________________________________________________________________________

Jediné, co je k přihlášení potřeba je, abyste nám poskytli :

 1. Jméno: (žádné, které se vyskytuje v nějakém anime či manze)
 2. Věk: (15-2O)
 3. Výška: (15O-200cm)
 4. Vzhled postavy: (obrázek nebo váš popis - stejně jako u jména, žádnou známou postavu)
 5. Charakteristika postavy: (povaha, popis chování)
 6. Mág X Válečník

K vašemu výběru rasy si ještě vyberte podkategorii....

MÁG - každý mág vládne jednomu ze 4 živlů. Každý živel má navíc specifickou vlastnost.
 • Voda - léčení
 • Oheň - telekineze - pohyb předměty
 • Země - mluvení se zvířety
 • Vzduch - neviditelnost
VÁLEČNÍK - člověk, který je narozdíl od mága neobyčejně fyzicky silný. Každý válečník je specializovaný v použivání své vlastní zbraně.
 • Meč
 • Luk
 • Kuše
 • Kopí
 • Vrhací dýky
 • a jiné zbraně...
Pokud se chcete zúčastnit naší povídky, přihlášky napište do komentářů ^_^

NEPŘIBÍRÁME !
UŽ MÁME LIDÍ VÍC JAK DOST :)

- Kimi & Akki
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Narry :3 Narry :3 | Web | 1. října 2013 v 18:57 | Reagovat

Jméno: Viktoriya Stravinskij (přezdívaná Vika)
Věk: 17
Výška: 155 cm
Vzhled postavy: Vlasy obarvené na červeno,po dlouhém nebarvením zrzavé vlasy. Oči modré. Často nosí barevné džíny, různé náramky či tílka s potisky.
Charakteristika postavy: Upovídaná, hodně na sebe upozorňuje, třeba ve škole, když učitelka potřebuje dobrovolníka, tak se vždycky přihlásí. Je odvážná, milá ale zároveň velmi žárlivá.
Válečník, meč.

2 D. N. D. N. | 1. října 2013 v 19:17 | Reagovat

1.    Jméno: Mariel Žblebtorádová (Pravým jménem se jmenuje Mariel Needy, ale protože jí doma často říkali, že akorát nesmyslně žblebtá, rozhodla se změnit si neoficiálně své příjmení na Žblebtorádová.) / Pokud je vyžadováno japonské jméno, nechť se postava jmenuje Aethe Sasaki.
2.    Věk: 15
3.    Výška: 175 cm
4.    Vzhled postavy: Mariel nikdy nechodila kdovíjak upravená, ale od určité doby, působí vyloženě zanedbaně. Její hnědé vlasy jsou mastné a zplihlé, tvář má nezdravě bledou barvu, která výrazně kontrastuje s tmavýma očima a ani oblečení celkový dojem moc nezlepšuje. Častokrát vypadá, jakoby na sobě měla hadry, jež našla v nějaké popelnici. Takový dojem ostatně vzbuzuje i její asi nejčastější oděv a to seprané, na mnoha místech roztrhané džíny a vybledlá, kdovíčím pokydaná mikinu s kapucí, kterou má dívka neustále nasazenou. Zastává totiž názor, že čím méně bude z její hlavy vidět, tím víc bude nenápadná, což se podle ní dá dobře využít.
Obrázek: http://nd06.jxs.cz/828/671/8fcdab9104_95080768_o2.jpg
5.     Charakteristika postavy: Mariel je v hloubi duše přesvědčená, že ji rodiče jako malou adoptovali a ona je ve skutečnosti křížencem postelového skřeta a opice, ovšem není si jistá, zda šimpanze či paviána. Důvodem je, že u sebe nachází projevy obou zvířat. Po šimpanzovi je inteligentní a schopná poznat, že její odraz v zrcadle je ona a ne nějaká jiná osoba. Na druhou stranu však často křičí jako pavián a svého „nepřítele“ se snaží zastrašit zíváním. Řešení tohoto dilematu je jedním z důvodů, proč s ní lidé obvykle nechtějí mít nic společného. Dalším je její nadměrná hyperaktivita, zvyk tahat všechny za vlasy a časté rozmlouvání o Tmavoopovi, což je bůh, kterého uctívá a o němž nikdo jiný do chvíle, kdy se o něm zmíní, neslyšel. Mimo jiné má vymyšlené kamarády, které ovšem považuje za stejně reálné jako její otec matčiny účty za telefon. Mezi tyto přátele patří Clarissa – svérázná, panovačná a nadmíru sarkastická dívka, Katie – dobrosrdečná lidumilka, jež je často šikanována Clarissou, Peter – veselý skejťák, kterému přijdou k smíchu i jeho vlastní ponožky, Mike – spolehlivý, mírně ušlápnutý, zato však nesmírně chytrý kamarád, též Clarissina druhá nejoblíbenější oběť k šikaně, Markus – zádumčivý, černě oděný kluk, jejž fascinuje vše, co má něco společného se smrtí. Mezi Marieliny kamarády patří i vymyšlení domácí mazlíčci. Konkrétně jde o uštěkaného, přehnaně přítulného psa jménem Fena a věčně mrzutou, ovšem rozkošnou kočku jménem Kocour.  Co se týče dalších dívčiných povahových vlastností, dá se říct, že je nadmíru náladová. V jednu chvíli hýří optimismem, vesele se směje a působí jako někdo, koho nic nerozhodí, ovšem v další minutě se může téměř bezdůvodně rozplakat, upadnout do hluboké, na první pohled nekonečné deprese či se nesmírně rozzuřit. Mezi její koníčky patří stlaní postelí, hra na flétnu, troubení na trumpetu, kreslení portrétů a karikatur, zpívání, házení vajíček na cizí domy, popřípadě pomalovávání jejich dveří.
6.    Mág - vzduch

3 Riri Riri | 1. října 2013 v 19:20 | Reagovat

Jméno: Watanabe Yuzuri - "Yuzu"
Věk: 19
Výška: 153
Vzhled postavy: http://deskpoper.com/chocolate-candy-purple-hair-anime-girls-2509/
Charakteristika postavy: Yuzu je trochu ztřeštěná, neustále někde poskakuje a často se tím dostává do problémů, nedokáže nikde posedět a též má občas problém zavřít pusu. Neustále se něčemu přiblble směje a málokdy ji bez toho úsměvu vidíte. Je vážně přátelská a dost naivní. Když si někoho vyhlídne a rozhodne se s ním spřátelit tak ten člověk má smůlu a ona ho prostě nenechá být a vůbec jí nedochází, že leze lidem na nervy, též je trochu až moc upřímná, takže neváhá říct lidem do očí co si o nich myslí, ale na druhou stranu má srdce na pravém místě a neváhá všem pomoc, když jsou v nouzi. Miluje sladký a má komplex na svou výšku, nesnáší když jí někdo říká, že je malá, to ji vždycky dokáže naštvat. Lidi na ní pohlíží jako na takovou tu dobrosrdečnou hlupaňu, ale ve skutečnosti je docela chytrá, obzvlášť v matematice a logických věcech.
Mág - voda

4 Riri Riri | 1. října 2013 v 19:27 | Reagovat

* oprava ten věk je překlik mělo tam být 17

5 Yusuke Yusuke | 1. října 2013 v 19:34 | Reagovat

Jméno: Yusuke Příjmení: Hideharu
Věk: 17
Výška: 179 cm
Vzhled: http://i1046.photobucket.com/albums/b466/loxygirl01/Decorated%20images/anime_boy.jpg
Charakteristika: Je tichý a uzavřený, s nikým se moc nebaví a když už, tak většinou je dost nepříjemný a trousí kdejaké ironické poznámky. Má rád svůj klid, je to zkrátka flegmatik a máloco ho rozhází, ale když se naštve, tak to ho pak někdo těžko uklidní. Nemá rád cokoliv, co je namáhavé, radši všechno řeší intelektuálně. Snaží se lidi od sebe vždycky všemožně odhánět, třeba jenom tím, že je začne ve změti svých poznámek urážet nebo je zkrátka prostě začne ignorovat. Všechno mu přijde otravné, obzvlášť lidi a celkově všechno živé, obzvlášť zvířata, ano svou schopnost určitě miluje xD
mág země

6 Kazu-chan Kazu-chan | Web | 1. října 2013 v 19:46 | Reagovat

Aby nedošlo k omylu, mám stejnou ip jako D. N, protože jsme sestry. 
1.    Jméno: Chizuru Mizuki Chioko
2.    Věk: 18
3.    Výška: 175 cm
4.    Vzhled postavy: http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/745/011/9f24a71479_93998435_o2.jpg
5.    Charakteristika postavy: Je milá, hodná a má ráda děti a černou a fialovou barvu. Odmalička se učila hrát na flétnu a housle takže jí na tyto nástroje jde hrát už velmi dobře. Také se věnuje zpěvu a malování od dvanácti let a obě dvě činnosti do teď dělá velmi ráda.
6.    Mág- oheň

7 Ziri Ziri | 1. října 2013 v 22:59 | Reagovat

Jméno: Ziri Suniketo
Věk: 20
Výška: 167 cm
Vzhled postavy: Ziri má hnědé dlouhé vlasy svázané do culíku a modré oči. Nosí volné oblečení, např. kapsáče a mikinu.
Charakteristika postavy: Je to tichá a nenápadná dívka, která nemá moc přátel. Je to snílek, často žije ve svém vlastní světě. Miluje moře, hady, knihy a svůj čas tráví většinou u počítače. Má ráda historii, fantasy a obdivuje elfy. I když toho moc nenamluví, tak ráda pozoruje a poslouchá ostatní.
Válečník, luk.

8 ThorMG ThorMG | E-mail | 1. října 2013 v 23:29 | Reagovat

Jméno: Hukuraki de Thor
    Věk: 19
    Výška: 182
    Vzhled postavy: Nějakej ne moc svalnatej plešatej modrookej simpaťák
    Charakteristika postavy: Hodnej, pomáhá, udrží tajemstvý, lehce uchylnej (v představách), zachová klid, vůdčí tip
    Mág oheň (blesk pokud možno)
    Válečník luk, kuše, prak, flusačka (otrávený šipky)
(to vyberte podle toho kde máte místo)

9 Ahiru Ahiru | 2. října 2013 v 0:13 | Reagovat

Jméno: Kamisama Ahiru
Věk: 20
Výška: 150
Vzhled postavy: Malá, ale ne drobná. Nejčastěji nosí sukně a roztomilé šaty,dětské potisky a barvy. Má delší fialové vlasy spletené do dvou copánků s velkými mašlemi a rovnou ofinu. Zelené oči. A dvě barevná tetování, medvídka a ptáčka.
Charakteristika postavy: Ahiru je sice malá ale trpí hrdinským komplexem, neustále sebou tahá plyšového jednorožce, se kterým si povídá. Stále má co říct a i když vypadá dětinsky, je chytrá a na vše má odpověď. Občas dělá nepochopitelné věci, které se později ukáží jako opodstatněné. Miluje jahodové mléko a spánek. Ve volném čase tvoří oblečení a doplňky, které by si na sebe jen tak někdo nevzal. Je tvrdohlavá a často náladová. Vyzná se v biologii lidského těla a když se k někomu dostane dostatečně blízko, dokáže zabít nebo paralyzovat jedním pohybem. Nemá ráda lidi, preferuje zvířata.Když si ale oblíbí nějakou lidskou bytost, dá jí zvířecí přezdívku a ignoruje fakt, že se jedná o člověka.
Člověk,zbraň Naginata (druh kopí se širší často zdobenou čepelí.)A pár schovaných shurikenů :3

10 Shio Usami Akira Shio Usami Akira | Web | 2. října 2013 v 8:43 | Reagovat

Jméno: Shiori Akira
Věk: 19 let
Výška: 173 cm
Vzhled postavy: ted nejsem doma na počítači, ale slibuju, že ji pošlu hned jak to půjde :)
Charakteristika postavy: uzavřená, nekomunikativní, upřímná, zábavná, přátelská, snílek
Mág - vítr, neviditelnost :3 To je moje :3

11 Ryuu Akihiko Ryuu Akihiko | 3. října 2013 v 19:04 | Reagovat

1.Jméno:Ryuu Akihiko
2.Věk:20
3.Výška: 192
4.Vzhled postavy:Vysoký, černé rozcuchané vlasy, culík,zeleno modré oči,úzké kalhoty,tričko,vysoké boty a haori.Občas dioptrické brýle
5.Charakteristika postavy:Je věčně zamšlený, někdy až mystický.Vyrůstal v dětském domově kde se často pral a byl zneužíván. Tělo má pokrýté jizvami a je slepý na jedno oko. Má rád spánek, horkou koupel, karamelové bombóny a neustále cucá lízatko. Jeho sen byl stát se pilotem vrtulníku, což mu znemožnil jeho handicap. Nesnáší rajčata,vstávání, sluníčko a hyperaktivní lidi, kteří mu připomínají léta v dětském domově. Má rád hezké dívky a je tak trochu stalker. Občas ale bývá paranoidní a mívá noční můry.
6.Mág ohně

12 D. N. D. N. | 4. října 2013 v 17:01 | Reagovat

Je možné přihlásit víc postav?

13 Akki Akki | Web | 4. října 2013 v 17:15 | Reagovat

[12]: Jasně! Čím víc tím líp :)

14 Ahiru Ahiru | 4. října 2013 v 19:22 | Reagovat

Muzu se zeptata, kdy zacnete zhruba psat? :3 \(^∀^)メ(^∀^)ノ Tesim se vic, jak na nove anime!

15 Kimi Kyuubi Kimi Kyuubi | Web | 4. října 2013 v 19:50 | Reagovat

[14]: Jelikož už máme postav víc jak dost, tak zítra začneme psát ^_^ !
Nevím, kdy přesně to bude hotové, ale počítáme tak zhruba 2-3 dny :3

16 D. N. D. N. | 4. října 2013 v 21:54 | Reagovat

Nuže, tady posílám druhou postavu. XD

1. Jméno: Reizo Soroke
2. Věk: 19
3. Výška: 182 cm
4. Vzhled postavy: Jeho vzezření nebudí příliš důvěry, ale to ostatně ani není jeho účelem. http://i280.photobucket.com/albums/kk164/ZombieGenociderX/Anime/GothicRyan.jpg
5. Charakteristika postavy: Na první pohled se svým chováním jeví jako tichý introvert, jenž se moc nezajímá o ostatní a spíše si hledí svého. Ve skutečnosti je to však sadistický psychopat, vyžívající se v nejrůznějších morbiditách, občas i takových, že by z nich jednomu vstávaly vlasy hrůzou. Je mu jedno, zda jde o hmyz, zvířata či lidi, zvráceně si hraje zkrátka se všemi. Před šesti lety dokonce zavraždil několik svých spolužaček a jejich těla zohavil tak, že se z toho jeden z vyšetřovatelů pozvracel. Skončil v polepšovně a o dva měsíce později v psychiatrické léčebně. Z té ho zhruba před rokem propustili a nyní má opět volné ruce. Zatím však další vraždu nespáchal. Zatím ještě ne...
Kromě výše uvedené pokřivenosti psychiky mívá čas od času různě závažné záchvaty nepříčetnosti, při nichž se může projevovat přehnaně agresivně, hystericky, povídat si sám se sebou či propadat záchvatům šíleného smíchu.
6. Válečník – bodné a vrhací dýky

17 Ahiru Ahiru | 5. října 2013 v 12:05 | Reagovat

[15]: Super, tesim se jak mala :3 Jestli potrebujete ještě Valecnika, mam jednu postavu XD Brachu XD

18 Kimi Kyuubi Kimi Kyuubi | Web | 6. října 2013 v 0:59 | Reagovat

Budeme jedině rády :)

19 Yuki Toshiro Yuki Toshiro | Web | 6. října 2013 v 14:04 | Reagovat

1. Jméno: Yukiteru (Yuki) příjmení: Toshiro
2. Věk: 16
3. Výška: 165
4. Vzhled postavy: zelené oči, světlejší pleť, černé věčně rozcuchané vlasy,
5. Charakteristika postavy: působí nebezpečně a děsivě, umí být nenápadný a téměř neviditelný když chce, někdy až moc upovídaný, ale málo komu řekne něco o svém osobním životě, neprozradí nic co by neměl. Snaží se držet ode všech odstup a je spíše samotář, přesto někdy nastane chvíle kdy se cítí až moc osamělí a chtěl by cítit něčí přítomnost. Jeho ruce taky nejsou zrovna čisté a už má pár vražd za sebou, díky tomu má tělo pokryté jizvami, modřinami a zraněním. V dětství neměl jednoduché, jelikož je to sirotek a neměl ani možnost vyrůstat v dětském domově. Když byl malý tak byl sexuálně zneužitý někým kdo se o něj staral, ale pak ho Yuki sám zavraždil a žil od té doby sám. Díky tomu taky vzniká jeho sexuální orientace. Je to Bisexuál (přesto dává větší přednost mužům :D). Také s tím souvisí jeho noční můry a pořád lituje co udělal.
Někdy je schopný zešílet, když se snaží  ochránit někoho kdo mu je velmi blízký (ale málokdy, přesto je v tu chvíli jako smyslů zbavený). Pod tím vším je ale hodný a záleží mu na jeho přátelích, někdy je až moc obětavý...no a to asi bude všechno :D
6. a abych vám udělala radost tak to bude Válečník :D a bojuje s mečem...
Tak doufám že se co nejdřív dočkám prvního dílu :33

20 Haru Haru | 7. října 2013 v 18:01 | Reagovat

Jméno: Haruhi - ale nesnáší když mu tak někdo řekne, protože si ho kvůli jménu často pletou s dívkou, proto dává přednost jednoduchému Haru
Příjmení: Saitou
Věk: 19
Výška: 172
Vzhled: http://data2.whicdn.com/images/61125302/original.jpg
Povaha: Haru je ten typ, co je pro každou srandu. Neustále ho vidíte s úsměvem na tváři, pobrukující si jeden ze svých oblíbených songů a nebo strkat nos, tam kam by neměl. Je to tak trochu chodící katastrofa, má tendenci být všude, kde se něco děje a pak samozřejmě nemůže jen tak nečině přihlížet. Snaží se lidi povzbuzovat a všemožně bavit jenom proto, aby u nich viděl úsměv a je mu jedno, že přitom udělá ze sebe naprostého vola. Šíří kolem sebe dobrou náladu a vždycky podá pomocnou ruku. Nezdá se to, ale je dost citlivý k emocím ostatních, a když vycítí negativní emoce, snaží se pomoc, jak jen to jde. Už dávno se zařekl, že úsměv je to jediné co má a vždycky za něj schovává všechny svoje problémy a nejistoty, lidem se moc nesvěřuje, nesnáší ten pocit, že by ho někdo mohl litovat a tak zůstává radši u svého bláznivého já, ale když se nikdo nedívá, tak se uzavře do sebe a jen tak zírá a přemýšlí. I když je neustále obklopený lidmi a každý by o něm řekl, že je rozhodně populární, často pociťuje vnitřní prázdnotu a cítí se osaměle.
válečník - tahle zbraň je prostě boží http://www.dracidoupe.cz/obr_pris/Zbrane_Demonic/kusarigama.gif :D

21 Ryuu Ryuu | 8. října 2013 v 19:29 | Reagovat

Kdy budeme mít možnost ochutnat první díl Vaší tvorby?(;゙°´ω°´)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Anime je svět do kterého se můžeme schovat před realitou.
Anime je přínos realného světa pro naše životy.
Anime je náš život.