VÁNOČNÍ PAUZA
Chceš se spřátelit ? *klickhere*
Máš dotaz? *klickhere*

!!! •6.díl Mystic World• !!!

Mystic World - 6. díl "Aury"

25. listopadu 2013 v 15:16 | KimiKyuubi & Akki |  Mystic World

Opět není vydána včas (-_-)'
Tentokrát za to ale nemůžu já (°3°)//'''
Vypadl nám proud (ToT)


Takže už k dnešnímu (včerejšímu) dílu.
Začne trénink schopností, takže pokud má někdo z vás návrh na nějakou z jeho schopností, ať se s námi podělí a my ji moc rády použijeme v povídce \(^o\) (/o^)/
"Mariel, tomu neuvěříš! Vládci vody ještě nevyhynuli!! Ta dívka venku... Ta dívka... ona je dalším vládcem vody! Nevěřila jsem, že se toho vůbec někdy dožiju." povídala celá nadšená. Všichni na ni koukali jako na blázna.
"To jako myslíte Yuzu?"


"A koho jinnýho bych asi tak myslela?" zeptala se Esther a pořád se usmívala. "Počkejte... Když se na vás všechny takhle dívám... Nejsem tu jediná, kdo ovládá jeden ze čtyř živlů..." pokračovala Esther a vypadala celkem udiveně.
"Čtyř živlů? Co to tu ptácáte za kravinu?" řekla Shio a nevěřícně se dívala na Esther.
"No... například ty, děvče, jsi vládkyní větru. Vidím to v tvé auře, je žlutá..."
"Auře...? O co tady jde?" zeptal se udiveně Ryuu, který seděl u stolu s ostatními.
"Jak je možné, že jsem si toho všimnula až teď? Nejspíše tu bude tím, že až teď jsem použila své síly mága, a proto to dokáži vidět tak jasně. Jsou tu mezi námi, Mariel. Nejsme jediné... Vypadá to, že tito lidé budou schopni zachránit náš svět. Tento chlapec má sytě rudou auru. On má schopnosti ohně. A tamta dívka, ta také..." ukázala stará paní na Chizu, "a ti ostatní... Oni mají zlatou auru. A je jich pět. Pět válečníku a čtyři vládci. Legenda se začíná naplňovat," babička přešla k jejich stolu a ztěžka oddechovala, "nevěřila jsem, že se toho někdy dožiju. Nejsme jediní... Nejsme jediní..." opakovala čím dál tišeji. Všichni na ní hodnou chvíli zírali, a když už chtěla Ahiru promluvit, tak Esther pokračovala v jejím proslovu, kterým všem vytřela zrak.
"Ještě nejste kompletní, legenda není vyplněna... Ale bude, ona bude. Zachraňte tuto Zem! Zachraňte Ildomos!" zařvala a padla Mariel do náruče. Omdlela.
"Ehm... Mariel... Tvoje babička má asi hodně velkou fantazii, že?" zeptal se Thor a držel se, aby se nerozesmál.
"Možná ano, ale vše, co tu řekla, je pravda," odpověděla Mariel a přenesla babičku na postel ve vedlejší místnosti. Když se vrátila, pokračovala dál, "to proroctví, o kterém se zmínila, je pravdivé. Říká se, že až přijde sedm mágů a sedm válečníků, kteří se sejdou ve městě Lykarion, budou si muset vycvičit jejich schopnosti a potom se musí postavit čtyřem nejsilnějším vládcům živlů, kteří jsou také známy jako "ONI". Jejich úkolem je porazit a navrátit zemi mír. Nikdo těmhle báchorkám už skoro nevěří...." dokončila svůj výklad Mariel.
"Porazit? My budeme bojovat?" zeptala se Ahiru se zvláštním výrazem v obličeji.
"Ano, budete muset." odpověděla jim Mariel.
"Jo! Já se tak těším. Všechny je zmlátím, nakopu, vykuchám, oživim a pak znovu porazím a zabiju, jo!" skákala nadšeně okolo stolu a pokračovala ve svém "pokřiku".
"Já s nikým bojovat nechci. Nebudu!" zařvala Ziri, poslavila se až její židle zaskřípala. Vypadala dost vyděšeně.
"To bude dobrý," konejšila ji Shio, "s největší pravděpodobností je tohle dost veliká kravina. Neber to moc vážně."
"Berte to vážně!" zařvala Mariel a bouchla pěstí do stolu, až sklenice na něm povyskočily. Jedna se rozlila. "Pokud má babička Esther pravdu, a vy opravdu jste ti, kteří mají zachránit tuto zemi, tak jste ve velikém ohrožení. Ve smrtelném ohrožení. Neberte to na lehkou váhu, sakra!"
"A jak si mysíš, že na to budeme reagovat?! Že to jen tak přijmeme jako: "hm aha takže jsme kouzelníci a máme zachrátit svět? To je super!" co od nás sakra čekáš?!" zakřičel na ní Thor až Haki nadskočila.
"Nekřič na ní... Ona nemuže za to, že jsme se sem dostali! Tak se laskavě uklidni!" křikla na něj Haki. Všichni se na ní obrátili s nevěřícnými pohledy. Ještě nikdy neviděli Haki takhle naštvanou.

"Mariel, kde je vůbec Yuzu?" zeptala se trošku zmateně Chizuru.
"Ach, asi bude ještě venku, to je pravda. Babička byla vyvedenější z míry než normálně."
"Ach jo! to není možný!" zakřičel Ryuu a vybehl ven. Po chvilce se vrátil zpět s Yuzu v náručí. "Polož ji sem." řekla mu Mariel. Stála na prahu od místnosti, ve které ještě nikdo nebyl. Uvnitř se nacházela postel. Ryuu ji na ni položil.
"Vypadá to, že jí je už líp... dokonce už ani nemá horečku" řekl Ryuu a sundal dlaň z Yuzuina čela.
"Jasně, že jí je líp! Babička Esther je nejlepší zdravotnice v okolí!" řekla Mariel a bylo vidět, že je na svoji babičku velice pyšná.
"Esther předtím říkala, že taky ovládáš nějakej živel, tak mě zajímá jakej... Ale nemusíš mi to říkat, jestli nechceš..." řekl Haruhi, který stál ve dveřích do pokoje. Za ním vykukovala Ahiru.
"Mě by to popravdě taky zajímalo..." řekla nevině a culila se od ucha k uchu. Mariel si jen povzdechla, ale přesto odpověděla: "Jsem vládkyně větru." řekla a svíčka, která byla vedle postele náhle zhasla.
"To bych taky dokázal... zfouknout svíčku není tak velká věda..." řekl pochybovačně Ryuu.
"Nejsme venku, takže se tady vzduch ovládá huře..." odvětila na to jen Mariel.
"Aha, takže to s tou velkoveverkou nakonec byla pravda. Nespadla náhodou, ty jsi ji opravdu shodila." obdivovala ji Ahiru.
"Jo, to je pravda. Já aury ještě pořádně vidět nedokážu, ale babičce to jde skvěle. Počkáme, než se probudí, potom můžeme zjistit, v čem se kdo specializuje. Sám na to člověk příjde těžce, díky lidem, kteří aury vidí, je to o mnoho lehčí. Normální lidé mají auru bílou, vládci ohně rudou, vládci větru jí mají žlutou, dále pak vládci vody modrou a vládci země zelenou. A Válečníci zlatou. Válečník je stejně vzácný jako mág. Je to člověk, který se specializuje na boj se zbraněmi, ale tím způsobem, že se svojí zbraní spline. Jakoby se ta zbraň stala součástí jeho těla a také, v bájích se píše, že ti nejsilnější ovládají zbraň pouhou myslí, nebo dokonce, že část sebe vloží do zbraně a ta, těžko tomu uvěřit, ožije. Potom se také říká, že silní mágové mají specifické vlastnosti podle toho, jaký živel ovládají, ale o tom moc nevím. Vše jsou to jen legendy, báchorky a pověsti. My žijeme mimo města kvůli tomu, že je to nebezpečné. "Oni" nás hledají, stopují a ničí. Mají strach. Dokáží vidět aury. Ale babička mi jednoho dne dala toho," Mariel si sáhla na náhrdelník na jejím krku, byl v něm vložen blankytně modrý kámen, "to potlačí mou auru. Díky tomu jsem v bezpečí."
"To je, neuvěřitelné." pronesla Vika, která sotva dýchala.
"Najednu stranu věřím, na tu druhou ne." řekla zase Ziri a opřela se o zeď. Na Marieliných slovech všichni viseli a poslouchali ji tak, aby jim ani slovíčko neuniklo.
"Vy máte aury naprosto čisté. Potom jsou i nadaní lidé, kteří mají aury s nádechem. Ti ale ovládají jen velice málo ze svých schopností."
"Aha, takže jsou v podstatě trochu zvýhodnění?" zeptala se Yuzu. Všichni rázem jakoby ožili.
"Yuzu!!! Ty už jsi vzhůru!!" říkala Chiziri pořád dokola a nepřestávala ji objímat.
"Chizu... To bolí... Neobjímej mě tak silně..." řekla přiškrceně Yuzu. Tomu se všichni je zasmáli.
"Gomen, gomen... Když já... Jsem strašně ráda, že jsi v pořádku." řekla Chizu a pustila jí ze svého sevření.
"Abych odpověděla na tvoji otázku... Není to tak, že jsou nečím zvýhodnění... Právě naopak... Hůř se jim kontroluje jejich síla a někteří za celý svůj život ani nezjistí, že tyto schopnosti mají." skočila všem do řeči Maril a pokračovala, "Měli bychom vám jít nakoupit nějaké normální oblečení, vypadáte moc podezřele... A taky každému dám podobný náhrdelník tomu mému, kdyby někdo z "Oni" přišel na to, že tu je ještě někdo, kdo používá živly, dal by vás hned zabít. A jelikož se už i Yuzu probudila, tak je nejvyšší čas něco podniknout." dopověděla Mariel.
"A kde nějaký šaty seženeme... Tady v lese to asi jen tak nepůjde..." řekla Shio a uklíbla se. Mariel to jen přelédla, ale přesto jí odpověděla: "Půjdeme do Lykarionu... Je to odsud nejbližší město... A taky se tam mám s někým sejít."

"Zlepšil ses v ovládání meče?" zeptal se opatrně Yusuke.
"Minule jsem ti říkal, ať se mě na to pořád neptáš! Od posledně jsem nepokročil." přiznal po menší odmlce Yukiteru.
"Aha," pípl Yusuke a dál o tom nemluvil. Oba seděli na kameni u brány od města a... buhví co tam dělali. Seděli.
"Hledal jsem vás." ozvalo se za nimi.
"Ah, Reizo, tak tady jsi. Hledali jsme tě, ale... Nemohli jsme tě vůbec najít!" Yukiteru se na něj usmál a prohrábl si vlasy. Není to dobrý lhář.
"Jo, jasně jasně," sedl si Reizo k nim, "a co vy tady vůbec děláte?"
"My tady... sedíme." zamyslel se Yusuke a koukal se na oblohu.
"Aha," prohodil jen tak Reizo, "dneska to vypadá, že bude nuda."
"Nebo taky ne. Podívej se! To je elitní hlídka! Schovejte se!" zakřičel Yukiteru a schoval se za ten kámen, aby z cesty nebyl vidět. Doufal, že to bude stačit, aby ho hlídka nezahlídla.
"Yuki, nešil. Zapomínáš, že oni tvou auru nerozeznají." pousmál se nad jeho chováním Yusuke.
"A ty vypadáš, že nerozeznáš, když v jejich předu jede jeden z "Oni"!" křikl Yukiteru a strhl oba chlapce k sobě. Okolo nich projelo na koních přibližně dva tucty koní. V jejich předu jeden z vládců.

Za nima běželi lidé z vesnice. Bylo to nevídané, aby vládce opouštěl město. Všichni je pozorovali a dohadovali se, co to asi může znamenat. Reizo zaslechl jednoho z mužů, který stál nejblíž k nim. "Prý se vyplňuje legenda, a proto se "Oni" dali do pohybu. Bůh nám pomáhej."


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ahiru Ahiru | 26. listopadu 2013 v 14:26 | Reagovat

Yaay!Uz se to zacina pekne rozjizdet! :3 Kazdy tydne se tesim na dalsi dil jako dite na darky pod stromeckem. Nakupovani? Obleceni? Joooo! XD

2 Ahiru Ahiru | 3. prosince 2013 v 19:19 | Reagovat

Tak nic, cetla jsme tuhle povidku rada, ale jak to tak vypada, dal uz to pokracovat nebude... Co se da delat..ヽ(#゚Д゚)ノ┌┛Σ(ノ´Д`)ノ

3 Yuki Yuki | Web | 16. prosince 2013 v 19:20 | Reagovat

Nebude pokračovat? e? Proč? snad ne :( ráda jsem jí četla... snad bude pokračování :(

4 rpg-naruto-hra rpg-naruto-hra | Web | 9. ledna 2014 v 22:09 | Reagovat

ahoj máš rád/a naruta?sleduješ ho?chtěl/a bys být v tomto světě?tak neváhej a naštiv tuto stránku http://rpg-naruto-hra.blog.cz/ budem rádi že se k nám přidáš :)

6 Ita-chan Ita-chan | Web | 26. července 2014 v 12:07 | Reagovat

pěkný :) těším se na pokračování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Anime je svět do kterého se můžeme schovat před realitou.
Anime je přínos realného světa pro naše životy.
Anime je náš život.